Vitajte u nás na Liptove

a v našich Dreveniciach pod Sitieňom, o ktorých ste možno nikdy nepočuli a netušíte kde sa nachádzajú. Obidve ležia v južnej časti Liptovskej kotliny (8 km od Liptovského Mikuláša) v neďalekej blízkosti Liptovskej Mary.Žiadame hostí, aby pri príchode do našich dreveníc predložili platný covid pass a riadili sa aktuálne platnou legislatívou.

Ako platí pravidlo, že „rovný rovného si hľadá“, tak aj pokojná a na prírodné scenérie bohatá obec LAZISKO si k sebe v roku 2007 prostredníctvom šikovného človeka s tvorivými nápadmi a 25-ročnými skúsenosťami v gastronómii pána Jána Staroňa, pritiahla myšlienku postavenia Drevenice.

Útulnej, modernej, drevenej stavby s dobrou energiou, vkusným interiérovým vybavením a službami ochotného personálu. Súčasťou stavebného zámeru bolo vytvoriť z Drevenice miesto kde sa budú klienti cítiť ako doma, alebo na vlastnej chalupe. Kam sa vždy  radi vrátia. To je métou väčšiny podnikateľov v cestovnom ruchu na Slovensku. Vybudovať a ponúkať ubytovanie a služby, ktoré vyvolajú v klientoch príjemný prvotný dojem aj finálnu spokojnosť s pobytom.Ale nie každému sa tento zámer podarí premeniť na realitu. Veríme, že nášmu rodinnému kolektívu Drevenice a jej majiteľovi sa to podarilo. Prečo toľká neskromnosť? Možno aj preto, lebo počas 10-ročnej prevádzky bola Drevenica pod Sitieňom sprevádzaná tým najdôležitejším, čo veru za žiadne peniaze nekúpime. Láskou k tomu čo robíme a trpezlivosťou, že obetovanie pre služby druhým, sa niekde v budúcnosti znásobí do spokojnosti Vás našich klientov a úspešného životného príbehu tejto sympatickej Drevenice.

Presvedčte sa sami..

Želáme Vám príjemné zážitky z Liptova a dobrú skúsenosť s nami!Neváhajte a ubytujte sa v našej novej Drevenici pod Sitieňom 2 už túto sezónu. Neváhajte nás kontaktovať a informujte sa o možnosti ubytovania, strávte u nás nezabudnuteľnú dovolenku.

Naša novučičká Drevenica pod Sitieňom 2 Vám ponúka nadštandardné ubytovanie na okraji liptovskej obce Lazisko. U nás sú vítané menšie i väčšie skupiny hostí hľadajúce komfort za rozumnú cenu.